0
0

Преси та соковижималки

Преси для соку

Натуральні соки є запорукою міцного здоров'я. Вони дарують нам не лише чудовий смак, а й гарний настрій, цілий комплекс вітамінів та мікроелементів.

У цьому завдання Вашим найкращим помічником стане прес для соку, який лише за кілька хвилин з Вашою допомогою перетворить будь-який фрукт чи овоч на корисний напій.

Ручний прес для соку дозволяє отримати сік високої якості без втрати вітамінів.

Прес для соку – це механічний пристрій, який має дуже просту конструкцію. Конструкція складається з чаші для фруктів або ягід, піддону для збору соку, що стікає, міцної рами і гвинтового преса.


Простота у роботі

Для того щоб отримати свіжий натуральний сік, вам достатньо закласти продукти в спеціальну чашу і провертаючи рукоятку преса опускати притискну плиту до упору.

Фрукти або ягоди під тиском тріскатимуть і виділятимуть сік. У чаші для закладання фруктів є спеціальні отвори, через які сік, що виділяється, просочується назовні і стікає в піддон, розташований в нижній частині преса.


Універсальність

Процес отримання соку дуже простий і спробувавши один раз ви розберетеся у всіх нюансах.

Прес для віджимання соку можна використовувати як м'яких фруктів, так твердіших. Наприклад, щоб одержати яблучного соку не потрібно шукати якийсь спеціальний прес для яблук. Ви можете використовувати звичайнісінький прес для видавлювання соку, тільки доведеться докласти трохи більше зусиль.



Преси для олії

Зараз в нашій країні соняшникова олія є в кожному будинку, так само набирають популярності своєю корисністю інші види олійних культур. Наприклад, кедрове, конопляне, лляне, соєве та багато інших. Щоб отримати ці олії та зберегти всі корисні властивості продукту, необхідний маслопрес шнековий.


Принцип роботи

Усередині преса знаходиться шнековий вал, який створює тиск на стінки камери. Завдяки чому відбувається сильний віджимання масла з сировини, що переробляється. Все це робиться автоматично. Сировина надходить у зеєрну секцію, де і відбувається віджимання олії. Олія зливається через отвори у зеєрній камері.

Після отримання олії воно має трохи відстоятися, після чого надходить у фільтраційну систему. Після роботи холодного маслопресу залишаються продукти переробленої сировини, їх називають макуху. Ця макуха має корисні властивості і теж вирушає на додаткову переробку, наприклад, на корм тваринам.


Переваги олії холодного віджиму

Існує три способи виробляти олію: холодний віджимання, гаряче пресування та екстракція.

У чому різниця цих способів і чому частіше віддають перевагу олії холодного віджиму перед іншими.

Спосіб гарячого пресування швидше, з однакової кількості сировини гарячим методом вийде більше масла, ніж при маслопрес холодного віджиму. Вже за назвою зрозуміло, що перш ніж віджати, сировину попередньо сильно нагрівають, обсмажують. Тому олія гарячого віджиму темніша за кольором і має ароматний запах. Але не всі вітаміни та корисні речовини зберігаються. Це масло виходить менш корисним. У маслі, отриманому методом шнекового маслопресу, зберігаються всі вітаміни, всі корисні елементи, присутні в сировині, що переробляється. За що це масло і набуло такої популярності.

Метод екстракції взагалі дуже жорстокий метод, але він найдешевший і приносить найбільший прибуток. Перш ніж одержувати олію, сировину замочують у розчиннику. Потім одержане масло проходить різні стадії очищення. Така олія майже не має кольору, вираженого смаку та запаху. Не складно здогадатися, що такий метод багато в чому поступається якістю олії. Воно містить трансжири, які шкідливо впливають на здоров'я людини. Так само в такому маслі може залишатися розчинник. Навіть не варто говорити про корисність такої олії, порівняно з оліями холодного віджиму. Переваги очевидні. Тому, перш ніж купити в магазині масло, завжди звертайте увагу на спосіб отримання. За допомогою маслопрес холодного віджиму виходить найбільш корисний для здоров'я продукт.