0
0

Бойлери

Бойлери – це пристрої, що гріють воду для побутових потреб. Є суміщені термос і електрочайник.

Усередині кожного бойлера (водонагрівача) встановлена особлива деталь – ТЕН, за допомогою якої відбувається підігрів води.

Електричні накопичувальні бойлери часто комплектуються нагріваючим елементом закритого або відкритого типу, і для отримання гарячої води використовують електроенергію. Саме такі водонагрівачі найбільш популярні у побутових умовах.



Водонагрівачі накопичувального типу, у будь-якому випадку, дозволяють значно економити на витраті електроенергії та гарячої води із труб. Робити її запаси у разі відключення централізованої подачі також одне з призначень бойлера.


Як вибрати та купити електричний накопичувальний бойлер?

Сучасний ринок надає величезний асортимент – десятки брендів, і кожен із них має свої особливості та нюанси застосування.

Тому перш ніж вибрати настінний бойлер для свого будинку необхідно визначиться з декількома параметрами, які безпосередньо чи опосередковано впливають на ефективність нагрівача саме для вас.

Форма електричного водонагрівача - важлива для покупки. Перше з чим потрібно визначитися - місце установки агрегату.

Виходячи з цього, вибирається форма та розмір бойлера:

  • Циліндр , круглий у поперечному перерізі. Найпопулярніший зовнішній вигляд бойлерів. Може монтуватися у будь-якій обстановці – під стелю, на стінах та у шафах. Мінусом є те, що він займає чимало місця;
  • Slim (тонкий), що є судженим варіантом попереднього, і більше подовжений. За рахунок зменшення ширини апарата його можна вмістити у вужчі ванні кімнати або закрити коробом у разі встановлення в туалеті;
  • Прямокутний , що ідеально підходить для встановлення в ніші або кути, займають значно більше місця;
  • Плоский , - найбільш трендова розробка виробників накопичувальних водонагрівачів. Займає мінімум місця і встановлюється просто на стіну, як невелика шафа.

Звичайно, на ухвалення рішення сильний вплив має площа квартири, загалом, і ванної кімнати зокрема, фізичний стан стін та ступінь їх завантаженості полицями, трубами та дзеркалами. Але вибрати відповідний кут, як правило, праці не складає.