0
0

Мангали / гриль / барбекю

Який мангал купити краще?

Мангал – популярний винахід для виготовлення найрізноманітніших продуктів. На відкритому вогні та вугіллі смажать м'ясо, рибу, овочі, гриби. Встановивши на мангал сковороду, можна приготувати страви з круп, посмажити картоплю, зробити соус. Мангал для шашлику - справді багатофункціональна конструкція, та й користуватися нею легко.

Виберіть розкладну модель – такі вироби простіше перевозити, вони легко поміщаються у сумку та багажник авто. Щоб мангал для барбекю прослужив довго, віддайте перевагу варіантам з листової нержавіючої сталі. Вони не схильні до корозії, жароміцні, стійкі до впливу багатьох зовнішніх факторів. Мангали доступні в різному виконанні:

  • відрізняються розмірами, площею та висотою стінок;
  • універсальні, що виконують функції мангалу, барбекю, грилю та коптильні ;
  • з різною товщиною сталі;
  • з фарбуванням чи без неї.

Який мангал буде найкращим для вас – вирішувати лише вам. Враховуйте при виборі кількість людей, для яких готуватимете частування, місце для розміщення конструкції. Можна купити мангал на підставці чи невеликих ніжках.

Користуватись мангалом легко. Як паливо використовуються дрова чи вугілля. Розмістіть їх у нижній частині виробу та підпаліть з використанням сухого або рідкого розпалювання, дрібних гілочок, паперу. Коли вугілля розжарюються приступайте до приготування шедеврів. Готувати на мангалі можна все, що завгодно!

Купуйте мангал у Києві за доступною ціною в інтернет-магазині « пан Степан ». Замовити товар можна з будь-якого міста України