0
0

Бензинові доїльні апарати

Доїльні апарати бензинові: переваги та особливості агрегатів

Популярність доїльних апаратів невпинно зростає. Ці зручні та практичні помічники суттєво скорочують час, що витрачається на доїння, сприяють збереженню здоров'я співробітників ферми та покращенню якості отримуваних молочних продуктів. Доїлки представлені в широкому асортименті, що дозволяє вибрати оптимальну модель для кожного конкретного випадку. Основна перевага бензинового доїльного апарату перед електричними пристроями – енергетична незалежність та мобільність. Такі установки працюють автономно, можуть переміщатися по приміщенню або між різними будівлями, незважаючи на наявність розеток та джерел живлення.

Переваги доїлок на бензиновому двигуні

Крім автономності агрегати з бензиновим електромотором та насосом характеризуються ще кількома вагомими перевагами, серед яких:

  • мобільність – конструкція бензинових моделей спеціально розроблена для застосування як у приміщенні, так і на вулиці;
  • висока швидкість роботи – завдяки використанню мотора з високою частотністю обертів за хвилину та якісного вакууму таке обладнання дозволяє суттєво прискорити процес доїння;
  • забезпечення відмінної якості молока без забруднень та попадання сторонніх предметів у бідон, що дає можливість продовжити термін зберігання продукту

Важливо розуміти – бензинові агрегати швидко перегріваються, тому потребують організації перерв у роботі. Для зниження швидкості перегріву рекомендується використовувати установки у приміщеннях із гарною вентиляцією. Обертання двигуна в таких пристроях не повинно перевищувати 1500 об/хв. Ще один фактор, який слід врахувати під час вибору доїлки на бензині – вартість палива.

Де придбати доїльні апарати бензинові для корів

В інтернет-магазині Пан Степан представлений широкий асортимент доїльних апаратів на бензиновому двигуні з різними технічними характеристиками. Деякі моделі розміщені на зручному каркасі з пневматичними колесами, що забезпечує комфорт переміщення пристрою за будь-яким покриттям, у тому числі по мокрій землі. На каркасі передбачено місце для закріплення бідона або відра для збирання молока.

Якщо у вас виникли труднощі при виборі пристрою - запитайте консультанту магазину в онлайн чаті. Ми допоможемо вам підібрати оптимальну модифікацію з урахуванням особливостей експлуатації.

Замовити доїльний апарат можна з будь-якої точки України – нами організовано швидку доставку за допомогою транспорту поштових та логістичних компаній України.