0
0

Доїльні апарати масляного типу

Доїльний апарат масляного типу: особливості пристроїв

Дедалі більше власників фермерських господарств воліють автоматизувати процес доїння тварин і купити доїльний апарат сухого чи масляного типу.

Агрегати другого типу працюють «на олії» та вимагають постійного контролю рівня палива в електродвигуні. Але при цьому масляні моделі відрізняються цілим рядом позитивних характеристик:

  • висока продуктивність, яка досягається за рахунок безшумності роботи;
  • вартість нижча, ніж обладнання сухого типу;
  • підходить для обслуговування великої кількості тварин.

У холодну пору року продуктивність роботи масляного апарату може знижуватися, що слід враховувати під час виборів даної модифікації. Розміщувати агрегати з масляним ротором слід у теплих приміщеннях, що обігріваються взимку.

За дотримання правил експлуатації пристрою термін служби такої техніки складає багато років. Це - ідеальний вибір для тих господарств, в яких міститься велике поголів'я худоби та обсяг щоденної продукції важливий для отримання вигоди.

Переваги пристрою

За рахунок використання масла апарати масляного типу відрізняються більшою вакуумністю, що дозволяє збільшувати кількість тварин, що обслуговуються за раз, підключаючи до установки два і більше відра для розподілу молока. Найчастіше масляні моделі здатні доїти 20–30 корів.

Головні переваги агрегатів масляного типу полягають у:

  • конкурентної ціни стосовно апаратів сухого типу ;
  • простоті конструкції насоса, завдяки чому ремонт обладнання не надто витратний;
  • встановлення у пристроях потужних двигунів;
  • пролонгованого експлуатаційного терміну за рахунок змащування деталей маслом;
  • зменшення ризику виникнення поломок (у середньому заміна пластин знадобиться через 3–4 роки);
  • можливості використання як у побутовому господарстві з невеликою кількістю тварин або однією коровою та на фермах.

Принцип роботи пристрою заснований на всмоктуванні за допомогою тиску вакууму молока з вимені тварини і подачі через камеру і шланги в доїльні відра (бідони) закритого типу.

Продаж доїльних апаратів

В інтернет-магазині « Пан Степан » можна купити доїльний апарат масляного типу в різних модифікаціях. Наші консультанти нададуть повну інформацію про товар та відмінності між позиціями. Замовлення можна зробити онлайн – нами організовано доставку по всій території України. У каталозі представлені пропозиції від різних виробників, серед яких є малогабаритні моделі, так і установки для обслуговування великої кількості тварин, що відрізняються високою потужністю.