0
0

Вакуумні доїльні установки

Вакуумна доїльна установка: види та особливості агрегатів

У чому різниця між доїльною установкою та апаратом для доїння? Вся різниця – у комплектації агрегатів. При покупці доїльної установки шланги, доїльні склянки, бідон, гуму, трубки, колектор при необхідності доведеться докуповувати додатково. Доїльний апарат включає всі запчастини в комплекті, що впливає на початкову ціну пристрою. Якщо мета – купити недороге обладнання для доїння буряток, кізок чи овець – варто розглянути варіанти доїльних установок та докупити лише необхідні аксесуари до них.

Використання доїльної вакуумної установки буде відрізнятися максимальною продуктивністю в тому випадку, якщо обладнання підібрано правильно. Основний критерій вибору – призначення установки. На ринку представлений широкий спектр обладнання для доїння корів, кіз, овець. Для різних видів худоби знадобиться різна апаратура!

Вакуумний доїльний апарат в інтернет-магазині: виберіть вигідний варіант

Класифікація доїльних установок передбачає підрозділ на дві великі групи - для корів і кіз/овець. Не варто поєднувати доїння цих тварин – будова сосків у великої рогатої худоби та дрібних тварин відрізняється. Один і той же апарат можна застосовувати тільки для доїння кізок та овець.

Яку купити доїльну вакуумну установку? Вони можуть бути 2-х видів:

  • Масляні – у такій апаратурі олія проходить через графітові пластини, що збільшує експлуатаційний термін усіх деталей. Обладнання працює тихо, не лякає тварин, ідеально підходить для адаптації худоби під час переходу від ручної доїнки до механічної.
  • Сухі – більш шумні, що може налякати тварину. Але при цьому не вимагають використання олії, можуть працювати за низького рівня температур.

Відрізняються установки та типом двигуна. Електричні та бензинові моделі мають схожий принцип впливу і різниця між ними лише в різному типі використовуваного ресурсу (бензин та електроенергія відповідно).

Ще один критерій вибору доїльної установки – її габарити та зручність обслуговування. Розрізняють стаціонарні та пересувні (мобільні) моделі. Перші – ідеально підійдуть для застосування у тих випадках, якщо фермерське господарство має великі розміри. Експлуатація вакуумної пересувної доїльної установки зручна для швидкого обслуговування невеликої кількості тварин. Для переміщення стаціонарних апаратів застосовують спеціальні підставки.

Технічні особливості

При виборі доїльної установки зверніть увагу на такі параметри:

  • тип ротора, кількість оборотів та потужність;
  • тривалість безперервної роботи;
  • максимальний тиск вакууму;
  • наявність захисту від перегріву, підвищеного тиску;
  • тип помпи;
  • характеристики напруги мережі;
  • матеріал;
  • кількість пластин.

Сукупність даних параметрів безпосередньо впливає вартість устаткування. Вибирайте залежно від потреб господарства.

Де придбати доїльну установку вакуумну

В інтернет-магазині « Пан Степан » ви знайдете апаратуру для доїння корів, кіз та овець у широкому асортименті. Скористайтеся зручним фільтром сайту для створення добірки агрегатів, які відповідають необхідним вам параметрам (ціна, виробник, тип насоса – сухий, масляний). У каталозі представлені функціональні установки у зборі, що включають пересувний каркас. Такий вибір дозволить скоротити витрати та купити відразу готовий комплект недорого.

Купуючи апаратуру та аксесуари до неї онлайн, ви заощаджуєте час та сили. До того ж, онлайн завжди дешевше!

Нами організовано доставку по всій Україні. Вкажіть при замовленні зручний для отримання пункт.