0
0

Інкубатори

Інкубатор для птиці: пристрій та особливості вибору

Інкубатор для яєць за конструкцією буває:

Як вибрати інкубатор в інтернет-магазині

  1. Місткість – можна придбати невеликий пристрій, розрахований на інкубування кількох десятків яєць. А можна купити інкубатор, в якому одночасно розвиватимуться сотні майбутніх пташенят. Зверніть увагу і на тип яєчок для яєць – вони можуть бути універсальними, призначеними для виведення пташенят різних видів та порід, а можуть бути призначені для інкубування яєць одного типорозміру.
  2. Тип нагрівального елемента - моделі з ТЕНом дають можливість рівномірно розподілити тепло всередині приладу, при цьому енергія використовується раціонально. Лампові нагрівачі коштують дешевше та простіші в експлуатації.
  3. Характеристики терморегулятора – цей елемент служить для регулювання та підтримки оптимальної температури всередині корпусу приладу. Цифрові пристрої мають високу точність, дозволяють в реальному часі контролювати температурні показники за допомогою вбудованого індикатора. Модифікації електромеханічного типу відрізняються нижчою вартістю та не такою граничною точністю.
  4. Особливості системи розподілу повітряних потоків – наявність такого елемента дозволяє більш рівномірно розподіляти тепло та вологість усередині інкубатора, а також служить для виведення вуглекислого газу та притоку свіжого повітря у простір інкубатора. Система фільтрації служить також виведення з брудера бактерій і грибків, які незмінно з'являються у розвитку пташенят.
  5. Механізм перевертання яєць – при виборі автоматичної моделі власнику не доведеться замислюватися над тим, чи час перевертати яйця в інкубаторі – процес повністю автоматизований. Механічні системи дозволяють трохи спростити процес ротації, скоротивши час і енергію людини, що витрачаються на цю роботу.

Виберіть найкращий варіант онлайн

Інкубатор – пристрій, що застосовується для інкубування (штучного виведення з яєць пташенят птахів різних видів. Головний принцип роботи інкубатора для яєць – створення умов, максимально наближених до природного середовища, в якому відбувається гармонійний розвиток зародка та вилуплення малюків. Основне завдання – створення ідентичних природних температур та вологих показників.
З якою метою потрібен інкубатор? Цей пристрій незамінний у господарствах, що спеціалізуються на виведенні курчат та пташенят інших видів. Поголів'я, вирощене за допомогою інкубатора, у рази перевищує кількість курчат, які висиджують кури- квочки. Та й сам процес вирощування птиці набагато спрощується.
Сьогодні у продажу представлена величезна кількість різновидів інкубаторів. Вони відрізняються між собою технічними характеристиками, габаритами, продуктивністю. Як вибрати відповідний?

Конструкція інкубатора включає декілька основних частин:

У систему підтримки параметрів включені термометр, терморегулятор та нагрівальний елемент. Розрізняють інкубатори кількох типів:
Найдешевший і найпоширеніший варіант – ламповий. Таке обладнання може включати в конструкцію звичайну побутову лампу розжарювання або тепловий шнур, що відрізняється компактними розмірами. Терморегулятор може бути цифровим чи електромеханічним. Також розрізняються механізми перевертання яєць – можуть працювати в автоматичному режимі або бути механічними.
Широкий асортимент інкубаторів представлений на сайті інтернет-магазину « Пан Степан ». У каталозі маркету ви знайдете пристрої різного типу - від невеликих механічних моделей, обладнання автоматичного типу до промислового типу інкубаторів для використання на великих птахофабриках і фермах.
Перед тим, як купити інкубатор, детально вивчіть його особливості. На вибір можуть вплинути різні фактори, але основними критеріями підбору пристрою є:
Купівля інкубатора в комплекті з брудером та овоскопом дозволяє знизити енергетичні витрати на всіх етапах вирощування пташенят. Овоскоп застосовується на ранніх термінах розвитку зародків виявлення яєць низької якості. Сам інкубатор, оснащений терморегулятором, термометром і вологоміром, служить для рівномірного обігріву майбутніх курчат. У брудері (яслах) пташенята набагато легше перенесуть адаптацію, що допоможе збільшити відсоток вдало вирощеного птаха. Особливо важливе застосування брудера в прохолодну пору року, напровесні.
Компанія «Пан Степан» пропонує вибрати інкубатор у комплекті, який дозволить повністю виконати план вирощування птиці. Якщо у вас виникли сумніви щодо вибору моделі – зверніться до консультантів інтернет-магазину для отримання детальної інформації.