0
0

Автоматичні інкубатори

Інкубатор автоматичний: види, особливості переваг пристроїв

Сьогодні інкубатор для яєць автоматичного типу визнаний найкращим пристроєм для виведення та вирощування пташенят різних видів та порід. Робота агрегату повністю автоматизована і вимагає втручання людини у процес. Єдине завдання власника – запрограмувати механізм перевертання яєць та помістити майбутніх курчат у пристрій. Решта комп'ютер обладнання зробить самостійно.

Висока функціональність устаткування робить його популярним вибором у приватних фермерів, а й серед власників великих птахофабрик. Завдяки використанню автоматичних інкубаторів кількість пташенят збільшується у рази.

Як вибрати автоматичний інкубатор в Україні

Робота пристрою повністю автоматизована. Фермеру залишається лише періодично перевіряти внесені в комп'ютер дані та контролювати температуру всередині корпусу за допомогою термометра.

Принцип перевертання яєць

Залежно від модифікації обладнання всі дії можуть виконуватися декількома способами:

 • обертання – комірки лотка, у яких розміщені яйця, провертають вміст уздовж осі;
 • перекочування – яйця рухаються завдяки ґратам, включеним у конструкцію пристрою (при русі грат у перпендикулярній площині відбувається рух яєць);
 • нахил - найбільш поширений у промислових інкубаторах (лоток нахиляється, підставляючи теплу різні сторони яєць).

Для програмування таймера власнику необхідно задати потрібний інтервал часу, що обчислюється, виходячи з особливостей породи птахів.

Види автоматичних інкубаторів

Головна відмінність різних модифікацій обладнання – у комплектації. Можуть змінюватись такі параметри як кількість яєць (місткість), матеріали для виробництва корпусу. Але головна особливість тієї чи іншої моделі – тип нагрівального елемента:

 • можна купити автоматичний інкубатор лампового типу – пристрій, у якому джерела світла та тепла розташовані під кришкою;
 • Тенові модифікації працюють за рахунок ТЕНів, які забезпечують обігрів без впливу світла, що робить процес вирощування пташенят максимально наближеним до природних умов.

Комплект будь-якого з видів обладнання включає такі деталі конструкції:

 • корпус основа з пінополіуретану, деревини або інших матеріалів;
 • нагрівальні лампи або ТЕНи;
 • лоток для яєць;
 • вентиляційну систему;
 • таймер;
 • термометр та вологомір (можуть відсутні);
 • терморегулятор;
 • механізм перевертання яєць.

Інкубатор автоматичний дозволить скоротити енергетичні та часові витрати людини, практично не залучаючи його до процесу обслуговування приладу.

Серед найпопулярніших модифікацій – автоматичні інкубатори з акумулятором, які дозволяють уникнути залежності від електромережі. При збоях у подачі електрики така установка продовжить свою роботу у звичайному режимі.

Скільки коштує автоматичний інкубатор

Один із критеріїв вибору пристрою – його ціна. Скільки коштує добрий автоматичний прилад? Розцінки на інкубатори цієї категорії вищі, ніж вартість аналогів ( механічні інкубатори ). Для вибору бюджетної варіації зверніть увагу на домашні пристрої в інтернет-магазині Пан Степан. У каталозі представлені моделі, що відрізняються одна від одної кількістю функцій, місткістю лотка, виробником. Тут можна придбати недорогу модель відмінної якості. Всі товари сертифіковані, відповідають санітарно-гігієнічним нормам і мають тривалий експлуатаційний термін.

Автоматичний інкубатор: переваги

Серед основних плюсів автоматичних моделей:

 • можливість запрограмувати автоматичний переворот яєць, внісши час ротації до комп'ютера з необхідною періодичністю;
 • велика місткість лотка (200-1200 яєць);
 • міцність та надійність, адже для виробництва корпусу застосовуються матеріали, що забезпечують довговічність обладнання та знижують ризик поломки;
 • зручні габарити – домашній інкубатор легко можна переміщати з місця на місце;
 • висока функціональність – електронні пристрої створюють умови, оптимальні у розвиток пташенят.

Правила використання автоматичного інкубатора

Купуючи вподобану модель автоматичного інкубатора в інтернет-магазині, пам'ятайте - недостатньо просто придбати пристрій. Для досягнення високих показників у вирощуванні та розвитку курчат слід дотримуватися кількох нескладних правил:

 1. Здійснюйте попередній відбір яєць, не поміщаючи у лоток варіанти зі сколами, пошкодженнями шкаралупи, смугами на ній. Використовуйте для перевірки яскраву лампу або спеціальний овоскоп (можна купити в комплекті з інкубатором або окремо).
 2. Завантажуйте лоток у відповідність до його місткості. Не варто перевантажувати пристрій – це може спричинити порушення роботи обладнання.
 3. Програмуйте таймер відповідно до правил догляду за яйцями цієї породи птахів. Зниження або підвищення температури призведе до загибелі зародків.

Дотримання нехитрих правил дозволить досягти високих результатів інкубування.

У каталозі інтернет-магазину « Пан Степан » ви знайдете широкий асортимент пристроїв лампового та тенового типу різної місткості. Вибирайте найкращу систему ротації яєць, габарити, тип пристроїв. Якщо виникли труднощі, зверніться до консультантів магазину онлайн або по телефону.

Ми організували швидку доставку обладнання Україною. При транспортуванні інкубаторів дотримуються всіх правил безпеки, завдяки чому ви отримуєте придбаний комплект із гарантією його функціонування та тривалого терміну служби.