0
0

Булер'яни

Пекти булер'ян – є інноваційним пристроєм, розробленим канадськими інженерами, який забезпечить Вас теплом та допоможе заощадити на оплаті рахунків за електроенергію та тепло.

Конструкція оснащена повітряними трубками, що забезпечують швидкий підігрів та рівномірний розподіл повітря по всьому об'єму завдяки примусовій конвекції.Оскільки вона сконструйована за принципом нагрівача повітря, згоряння палива відбувається за методом тління-згоряння в двокамерній топці. Гази, які не згоріли в нижній камері, повністю згорають, піднявшись у верхню камеру завдяки додатковому надходженню повітря.

По-простому, холодне повітря постійно надходить знизу, а тепле піднімається вище до стелі, при цьому сама твердопаливна піч залишається досить холодною і не нагрівається як буржуйка. Працюючи за принципом газогенератора, досягається надзвичайно високий ККД – до 95%.


Наші печі володіють усіма необхідними функціями з обігріву приміщень, а також рядом безперечних переваг , а саме:

- Простота у застосуванні;

- візуальна естетичність та опція підбору індивідуального варіанту для будь-якого приміщення;

- невисока вартість палива та його доступність.


Булер'яни - доступні в обслуговуванні та ремонті, а також екологічно безпечні.

Використовують твердий вид палива, не потребують документів на встановлення від відповідних інстанцій.

Твердопаливна піч вимагає ручне розвантаження та дозавантаження палива, проте там, де відсутня газопровід, піч канадська булер'ян є найбільш вдалим рішенням, що поєднує в собі економічну та зручну в експлуатації.

Важливо! Не допускається застосування в якості палива будь-яких рідин, вугілля, газів, коксу, пластику, гуми, пластмаси і т.д., оскільки внаслідок згоряння таких матеріалів виділяються отруйні гази і знижується термін служби.