0
0

Камінні топки

Камінна топка, купити яку ви можете у нашому інтернет-магазині, це вигідна альтернатива газовому опаленню. Цей варіант найкращий для тих, хто цінує свій час і кошти.

У нас представлене обладнання, здатне забезпечити обігрів великого будинку, безпечне в експлуатації та створює в будинку неповторний затишок.Топка для каміна – основний компонент печі. При спалюванні дров відбувається нагрівання повітря, що знаходиться в проміжку між камерою згоряння та облицюванням. Потім він надходить у спеціальний відсік, а вже після цього розподіляється по дому.

Найпопулярнішими вважаються:

  • Моделі із водяним контуром. Вони мають дві стінки, між якими налита вода. Завдяки цьому тепло, яке у звичайних печах просто йде в димар, витрачається на її нагрівання, тому тепло у вашому котеджі зберігається довше.
  • Чавунні камери згоряння зі склом. Така сучасна система стане не тільки опалювальним обладнанням, а й шикарною деталлю інтер'єру. Завдяки прозорому склу ви зможете насолоджуватися грою полум'я.
  • Прості чавунні топки. Цей тип є оптимальним, якщо ви шукаєте камеру згоряння зі стійкого матеріалу, стійкого до деформацій. Чавунні вироби мають більший термін безперервного горіння та високу теплопровідність.

Камінні топки допоможуть обігріти будинки від 40 до 350 квадратних метрів. Це теплотехнічне обладнання має всі необхідні сертифікати якості та відповідає встановленим нормам безпеки.