0
0

Печі та буржуйки

Печі-буржуйки заводського виробництва

Від стаціонарної цегляної печі залізна буржуйка відрізняє простий монтаж, мобільність, швидка віддача тепла. Мобільність досягається невеликою вагою виробів за рахунок полегшеної конструкції, що виключає важкі деталі та чавунні та колосники. З цієї ж причини для встановлення пристроїв не потрібно фундамент, і їх можна встановлювати на підлогу, попередньо підготовлену для пожежної безпеки.Буржуйки заводського виробництва відрізняються більш продуманою конструкцією та високим ККД. При їх виготовленні використовуються сучасні технології згинання та зварювання, що забезпечують довгий термін служби та безпеку виробу.

У конструкції застосовується вуглецева сталь завтовшки 2-3 мм без чавунних деталей. Виробник дає гарантію 12 місяців за умови застосування як паливо дров або деревних брикетів і без теплового навантаження виробу.


Правильна буржуйка для дачі

Оптимальний варіант для обігріву невеликого садового будиночка, теплиці, гаража – недорогий переносний апарат зі складними ніжками та варильною поверхнею для приготування їжі. Таку грубку-буржуйку можна привезти із собою в садок і відвезти наприкінці сезону.

Для дачі рекомендуємо купити пристрій тривалого горіння конвекційного типу, який забезпечить будинок стабільним теплом і довго підтримуватиме потрібну температуру. Такі моделі мають більш об'ємну топку та кожух-конвектор для швидкого прогрівання повітря у приміщенні з негативними температурами. Ціни залежить від потужності буржуйки, обсягу топки, конструкції конвекційної системи, наявності конфорки, скла та інших.


Які моделі буржуйок купують частіше?

Великою популярністю користуються моделі печей із дверцятами з жароміцного скла. Вони створюють ефект каміна та додатковий комфорт у будинку. У наших буржуйках впроваджено технологію «чисте скло», коли потік повітря із спеціального мікрошиберу створює спрямований потік повітря вздовж скла та оберігає скляні дверцята від кіптяви. Також у господарстві може стати в нагоді варильна поверхня, на якій можна приготувати їжу або зігріти воду.

Деякі печі-буржуйки мають можливість встановлення у топці теплообмінника для підключення водяного опалення або виносного бака для нагрівання води.


Буржуйка з водяним опаленням

Буржуйки на дровах із вбудованим водяним контуром вирішать проблему опалення двоповерхового будинку чи кількох суміжних кімнат.

Температура повітря та теплоносія залежить від інтенсивності горіння палива, яким можна керувати за допомогою різних шиберів та зольника, забезпечуючи необхідний баланс між тривалістю горіння та комфортною температурою повітря у приміщенні.

Для використання електрики як резервне джерело енергії для системи опалення ви можете купити за вигідною ціною опцію ТЕНу. ТЕН підтримуватиме потрібну температуру в перервах між топкою, а також запобігатиме замерзанню води в системі.

Встановити ТЕН буржуйку можна в існуючу заглушку на задній або бічній стінці корпусу.