0
0

Димогенератори

Димогенератори - це обладнання, завданням якого є отримання диму, який потім використовується в копченні.

Димогенератори для копчення можна зробити своїми руками. Це не надто складно, але й якість подібних виробів буде невисокою, якщо, звичайно, їх робив не справжній майстер із золотими урками.

Якщо ви хочете отримати якісний димогенератор для гарячого або холодного копчення, краще його все-таки купити в спеціалізованому магазині.


Будь-який димогенератор складається з трьох основних частин:

- камера для спалювання тріски;

- патрубок для підведення диму в коптильну камеру;

- Компресор.


Камера для спалювання тріски наповнюється тріскою. Тріску підпалюють через спеціальний отвір у димогенераторі. Починає утворюватися дим, який натиском повітря з компресора нагнітається в камеру для копчення.

Таким чином, димогенератор більш універсальний, ніж повноцінна коптильня, тому що його можна використовувати з будь-якою коптильною камерою. Фактично підійде будь-яка ємність, навіть проста картонна коробка.

Завдяки димогенератору можна готувати домашні копчені делікатеси, а не купувати їх у магазині.


Сам процес копчення займає зовсім небагато часу — приблизно як приготування обіду. Ну а в результаті виходить натуральний домашній продукт, який:

- приблизно втричі дешевше, ніж у магазині;

- не містить жодної хімії, адже приготовлений на справжньому диму без хімічних ароматизаторів;

- зроблений з якісних продуктів, які ви самостійно обрали або видобули на полюванні або рибалці; - може продемонструвати ваші унікальні кулінарні навички друзям та близьким.


На нашому сайті представлені лише якісні та перевірені часом моделі димогенераторів, сміливо можете брати будь-яку з них.