0
0

Електричні автоклави

Електричні автоклави: переваги та особливості пристроїв

Навіщо потрібний автоклав? Ці герметичні пристрої, принцип роботи яких ґрунтується на зміні температури кипіння води під дією високого тиску, активно застосовуються для приготування консервації в домашніх умовах. М'ясні, рибні, овочеві страви для тривалого зберігання, що пройшли обробку в автоклаві , позбавлені бактерій і зберігають високу якість протягом тривалого періоду часу.

Сьогодні багато виробників консервації та господині вважають за краще купити електричний автоклав. Прилади цієї категорії працюють від електромережі та не вимагають використання газу, як їх газові аналоги. Одна з переваг такої техніки – можливість використовувати у будь-якому приміщенні за наявності джерела електричного струму.

Для виготовлення автоклавів-консерваторів застосовують вуглецеву сталь чи звичайний чорний метал. Моделі представлені у різному виконанні та відрізняються між собою:

  • місткістю;
  • конструкційними особливостями;
  • потужністю нагрівального елемента – ТЕНу;
  • розміром кришки;
  • наявністю крана для зливу води.

Такі апарати є універсальними. Вони можуть використовуватись як для роботи від мережі, так і на плиті. При встановленні на плиту важливо переконатися, що вогонь не торкається коробки керування, нагріваючи тільки корпус. У деяких моделях можна від'єднати шнур живлення. Якість нагріву в електричних механізмах вища, ніж у газових, за рахунок вищого ККД скороварки.

Ще одна перевага електромоделей – велика місткість деяких модифікацій. Такі пристрої не треба піднімати на плиту, внаслідок чого електричні автоклави можна замовити з будь-якими габаритами та місткістю.

При виборі пристрою зверніть увагу на висоту виробу – він повинен поміститися на робочій поверхні або на плиті. Важливо врахувати діаметр горловини (кришки) для того, щоб через неї пройшли банки розміру, що використовується вами. Вивчіть функціональність приладів – моделі з переднакачуванням забезпечують вищу температуру нагріву. Якщо виробником передбачено зливальний кран – злити воду після використання агрегату буде набагато простіше.

Як купити електричний автоклав в Україні

Громіздкі та важкі вироби найпростіше купувати через інтернет-магазин. Компанія «Пан Степан» пропонує купити будь-яку модель електричного автоклава з доставкою по всій території України. У каталозі сайту – модифікації найпопулярніших моделей з різними технічними параметрами та ємністю.

Для замовлення виберіть товар у каталозі та оформіть заявку онлайн. Ви можете поставити запитання про автоклав, що вас цікавить, за допомогою онлайн чату. Ми надамо повну інформацію про продукцію та допоможемо зробити оптимальний вибір.