0
0

Автоклави

Хіт продажів
Хіт продажів

Як правильно обрати домашній автоклав


У цьому допоможе наша довідкова стаття, де вказані основні параметри на які слід звертати увагу, щоб з одного боку не переплатити, а з іншого отримати товар, який буде задовольняти всі ваші потреби. 


У каталозі інтернет-магазину «Пан Степан» ви знайдете:


Як слід користувативатися автоклавом


Хоч в даному пристрої й немає нічого складного, але все-таки варто дотримуватись встановлених технологічних норм, якщо ви хочете отримати максимально якісний продукт і уникнути небажаних проблем. У комплекті до кожного автоклаву надається відповідна інструкція (паспорт), але з основною послідовністю дій ви можете ознайомитися вже зараз у нашому матеріалі.



Автоклав – апарат, який призначений для виготовлення натуральних продуктів, використовуючи високий тиск. Серед таких продуктів: паштети, консерви, тушкованка, компоти, соління та варення. Ви можете замовити автоклав для дому в інтернет-магазині «Пан Степан».

Домашній автоклав має вагому перевагу перед класичним консервуванням: він скорочує час приготування щонайменше вдвічі. Перед консервуванням в автоклаві банки стерилізувати не обов'язково, тоді як використовуючи традиційний метод (у каструлі) — необхідно. Заготівлі з автоклаву абсолютно стерильні. Продукти проходять обробку під температурою понад 100 градусів, при цьому не виживають навіть найстійкіші бактерії.

Ваші заготовки можуть зберігатися декілька років. 

На сайті нашого інтернет-магазину ви маєте можливість знайти якісне обладнання для консервування за гарною ціною. Ви можете оформити замовлення використовуючи кошик чи замовити за телефоном, і ми доставимо ваше замовлення поштою або кур'єрською службою додому.