0
0

З чорного металу

Хіт продажів

Автоклав із чорного металу: відмінні риси та переваги моделей

Автоклав із чорного металу має вагому перевагу перед аналогами з нержавіючої сталі – його ціна дозволяє купити обладнання для консервування навіть власникам дуже скромного бюджету. У цьому якість роботи апарату залишається високому рівні. Єдиний мінус матеріалу – не надто великий термін експлуатації. чорний метал схильний до корозії і при недотриманні правил догляду на ньому може з'явитися іржа, що впливає на довговічність агрегату.

Особливості та характеристики моделей

Автоклави , виготовлені з чорного металу, варто купити не тільки через доступну вартість. Серед позитивних якостей виробів:

  • варіативність місткості пристроїв є пропозиції, розраховані на використання з різними за форматом банками, різною кількістю консервації, обсягом продуктів;
  • термообробка парою дозволяє проводити стерилізацію продукції на високому рівні, позбавляючи навіть найскладніші для обробки продукти від шкідливих та небезпечних для здоров'я бактерій;
  • велика товщина стінок агрегату забезпечує нагрівання до 1200С і утримує температуру тривалий час (для порівняння моделі з нержавіючої сталі нагрівають воду тільки до 1120С).

І все ж основна причина вибору заліза як матеріал для виробництва побутового автоклава – вартість. Автоклави із чорного металу можна купити в Україні зовсім недорого.

Де замовити автоклав із чорного металу

Метод стерилізації в автоклаві дозволяє зберегти смак та користь продуктів. Це оптимальне рішення для консервування м'яса, риби, овочів. Виберіть автоклав із чермета на сайті компанії « Пан Степан ». У каталозі продукції – вироби за різною ціною, з різним завантаженням та діаметром кришки. Для замовлення заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам. Консультанти маркету допоможуть вибрати модель, що відповідає вашим вимогам до місткості, якості, ціни. Нами здійснюється доставка товарів на всій території України.