0
0

Газові автоклави

Хіт продажів
Хіт продажів

Газовий автоклав: особливості вибору пристрою

Автоклав газового типу – виконана з нержавіючої сталі герметична ємність, призначена для приготування різноманітних страв, що вимагають стерилізації для гарантії тривалого зберігання. Це ідеальний апарат для консервації овочів, фруктів, рибних та м'ясних заготовок. Принцип дії автоклава ґрунтується на підвищенні температури води або водяної пари під тиском, значення якого перевищують атмосферне. При зростанні тиску точка кипіння рідини зміщується у бік збільшення та становить температуру вище 1000С. У режимі 112-1380С відбувається стерилізація продукту, знищення всіх бактеріальних форм, при цьому корисні властивості сировини зберігаються.

Який газовий автоклав замовити краще? Оптимальний вибір – автоклави з нержавіючої сталі або автоклави із чорного металу . Такі моделі відрізняються тривалим експлуатаційним терміном та нескладним доглядом. Ресурс їх роботи більший, ніж у виробів із менш міцних матеріалів.

Автоклави для газової плити мають опукле дно, завдяки чому досягається рівномірне нагрівання вмісту ємності. Серед варіативних відмінностей різних моделей:

  • діаметр кришки;
  • якість ущільнювальної гуми;
  • наявність чи відсутність термометра;
  • модифікація клапана високого тиску

Головне – автоклав має бути безпечним. Виберіть модель, розраховану на обробку потрібної кількості консервів – у продажу представлені пристрої різного розміру та місткості. Ми пропонуємо купити газові автоклави з доставкою по Україні. Консультанти інтернет-магазину « Пан Степан » допоможуть вибрати оптимальну модель для використання в різних цілях.