0
0

Автоклави касетні

Автоклави касетного типу, це домашні автоклави, для встановлення банок в які використовуються спеціальні утримуючі пристрої - притискні касети. Касети утримують банки всередині автоклаву та притискають кришки банок, запобігаючи зриву кришок.

Ці види домашніх автоклавів не вимагають накачування попереднього тиску. Робота з ними дуже проста, не вимагає додаткових пристроїв, все, що потрібно для роботи з автоклавом-консерватором, поставляється в комплекті.

 

Такі автоклави мають ряд переваг:

- не потрібно накачувати початковий тиск

- Надійна фіксація кришок касетами автоклава (навіть якщо погано затягнула машинка)

- естетичний зовнішній вигляд - всі касетні автоклави виготовляються та нержавіючої сталі, виглядають дуже красиво та надійно.


Однією з найважливіших переваг для багатьох користувачів автоклавів для домашнього консервування є можливість модернізації до самогонного апарату. Практично всі моделі домашніх автоклавів касетного типу мають можливість підключення дистилятора. Тобто ємність побутового автоклава стерилізатора можна використовувати не тільки для консервування та стерилізації продуктів, але й можливість використання як самогонний апарат.

Кришка таких автоклавів консерваторів обладнана перехідником, призначеним для встановлення самогонного апарату. Таким чином касетний автоклав має дві функції: може працювати як автоклав консерватор і як самогонний апарат (Дистилятор)

 

Недоліки

Основним і для кого дуже важливим недоліком касетних автоклавів є те, що банки, що встановлюються в автоклав, повинні бути строго одного розміру. А якщо ні, то касети не притягнуті кришки і не зафіксують банки.