0
0

Встигніть запастися на зиму!

Широкий асортимент автоклавів на будь-який смак по доступних цінам. Офіційна гарантія до 5 років!

Перейти до каталогу
Встигніть запастися на зиму!

Оновлення всього асортименту

Готуйтеся до розширення модельного ряду інкубаторів вже цього сезону!

Перейти до каталогу
Оновлення всього асортименту
Ознайомитися Ознайомитися

Нові моделі печей для сауни та бані

Похідні сковороди Похідні сковороди

Зробіть свій пікнік незабутнім

Контроль якості

Усі товари проходять технічний контроль перед відправкою

Доставка

Доставка по всій території України*

Гарантія повернення

Гарантоване повернення грошей протягом 14 днів*

Лідери продажів
5
2 650.00грн.
Хіт продажів
4
2 750.00грн.
2
3 150.00грн.
Хіт продажів
2
2 950.00грн.
4
5 150.00грн.
Хіт продажів
3
6 100.00грн.
3
2 600.00грн.
4
5 650.00грн.
2
2 750.00грн.

Доїльне обладнання: апаратура для оптимізації виробництва

Якщо в господарстві одна-дві корівки, то зі щоденною доєю господиня цілком справляється власними руками. А ось у великих масштабах ручна праця виявляється не надто ефективною. У таких ситуаціях актуально обрати доїльне обладнання в Україні – техніку, яка допоможе скоротити час доїння та сили працівників ферми.

Автоматизована дойка привернула увагу багатьох фермерів, що і стало головною причиною суттєвого розширення асортименту продукції. Виробники сьогодні пропонують купити обладнання різних серій, що відрізняється принципом роботи, продуктивністю, ціною. Серед пропозицій – доїльні апарати для корів, кіз, а також:

 • апаратура сухого та масляного типу;
 • бензинова техніка;
 • вакуумні установки;
 • павуки та інша доїльна апаратура;
 • бідони та відра.

Всі доїльні апарати поділяють на 2 великі групи - обладнання для приватного господарства та великих виробничих підприємств. У першому випадку краще купити міні-установки переносного типу з невеликим каркасом, а в другому – стаціонарні пристрої великої місткості та продуктивності.

Переваги доїльного обладнання

Чому все більше фермерів прагнуть купити доїльне обладнання? Причин кілька:

 • Зниження тимчасових витрат - процес доїння займає набагато менше часу, ніж при механічній (ручній) роботі. У середньому за годину роботи доїльної установки можна підоїти 20 корів, тоді як руками таку кількість худоби за годину підоїти неможливо.
 • Оптимізація праці – коли працює обладнання, співробітники ферми можуть займатися вирішенням інших завдань. Увага до процесу доїння знадобиться лише кілька разів – для обмивання вимені, увімкнення та вимкнення приладу (деякі моделі вимикаються автоматично).
 • Безпека – ручне доїння протягом тривалого періоду може призвести до розвитку хвороб рук (артриту в тому числі). При автоматизованому доїнні такий ризик відсутній.
 • Чистота продукту – при автоматизованій дойці мінімізовано ризик потрапляння в молоко сторонніх продуктів – соломи, листя, вовни та ін. таке молоко можна пити прямо «під корови».
 • Висока якість – доїльні установки дозволяють збільшити жирність надою. Як показує практика, таке молоко має хороші показники жирності, відмінно зберігається та підходить для виробництва високоякісних молочних продуктів.
 • Економічність – доїльні апарати витрачають невелику кількість електроенергії. Вони не вимагають додаткової комплектації, що могло б збільшити їхню вартість.

Серед мінусів такої апаратури – порівняно висока ціна. Але варто розуміти – окупність обладнання не менша.

Купити доїльне обладнання в інтернет-магазині

Одна зі складнощів, пов'язана з купівлею доїльного обладнання з електродвигуном – величезний асортимент продукції. Варіантів апаратів безліч. Не розгубитися і підібрати техніку, яка максимально точно відповідатиме вашим потребам, допоможе консультанта магазину. Зайдіть на сайт, зв'яжіться з менеджером компанії та розкажіть, для яких цілей вам потрібна апаратура. Ми допоможемо вам підібрати ідеальний варіант, адже в одних ситуаціях необхідне потужне обладнання, в інших – достатньо «доїлки» компактних розмірів та з малопотужним ротором.

Для того, щоб відкинути останні сумніви – вивчіть відгуки про моделі, що сподобалися. Отримавши інформацію «з перших рук», вибрати буде набагато простіше.