0
0

Опалювальне обладнання

Сучасне автономне опалення будинку

Без подачі гарячої води та системи опалення взимку прожити досить важко, як у великому місті, так і за його межами. Централізоване опалення не завжди є якісним та коштує досить дорого. Багато сучасних споживачів вже давно усвідомили, що автономне опалення приватного будинку досить вигідне.

Практичне та надійне автономне опалення дає можливість не лише опалювати будинок чи квартиру, а й забезпечити безперебійне гаряче водопостачання. Тим більше, що на різне опалювальне обладнання ціни є цілком прийнятними.

Багато хто задається одним питанням – яке опалення краще зробити у приватному будинку? Різного опалювального обладнання досить багато. Кожен прилад має свої особливості та характеристики. У будь-якому випадку автономна система опалення, як стверджують фахівці, може на тридцять відсотків бути продуктивнішою від централізованої.


Які варіанти опалення будинку вважаються вигідними?

Від виду опалювального приладу залежить, на якому типі паливних ресурсів буде працювати котел. Це може бути тверде паливо, газ чи електрика. Далі будуть розглянуті основні види опалювальних котлів для того, щоб було зрозуміліше, якій саме системі краще віддати перевагу в кожному окремому випадку. Адже купити опалювальне обладнання не складно. Головне зробити правильний вибір.


Якщо Вас цікавить виключно опалення, тоді потрібно купувати одноконтурний котел із наявністю одного теплообмінника.

Двоконтурні моделі котлів призначені для забезпечення ГВП та опалення. Якщо замовити двоконтурний котел, тоді відпадає потреба у придбанні бойлера. Ціни на опалювальне обладнання для опалення та ГВП дещо вищі. Але витрачені гроші незабаром окупляться.


За видом паливних ресурсів сучасне опалювальне обладнання в Україні можна поділити на такі категорії:


  • Твердопаливні – подібне опалення будинку здійснюється за рахунок спалювання дров, вугілля, пелетів або торфу. Такі котли вимагають монтажу димоходу установки додаткового обладнання, автоматики. Казани на твердому паливі мають досить великі показники коефіцієнта корисної дії і можуть бути цілком функціональними. Якщо Ви ставите питання - яке опалення краще зробити в приватному будинку, відповідь досить проста. Ідеально підійде якісний твердопаливний казан верхнього горіння або піролізний. Якщо в приватному будинку необхідно організувати якісне автономне опалення, обладнання на твердому паливі ідеально підходить у плані продуктивності, економічності та безперебійності в роботі, а також довговічності.
  • Устаткування опалювальне на рідкому паливі - працює на бензині чи солярці. Має ті ж якості, що й попередні опалювальні прилади.
  • Газові котли - як паливо використовують природний газ. Можуть використовуватися у приватних будинках та квартирах. Мають компактні габарити. Мають високий ККД. Україна та Київ безпосередньо лідирують з продажу такого виду котлів. Подібне економічне опалення будинку дозволяє опалювати приміщення і нагрівати воду бюджетно використовуючи паливні ресурси.
  • Електрокотли - за принципом дії чимось схожі на бойлери для водонагріву. У теплообміннику за допомогою електричного струму нагрівається теплоносій, що переміщається до радіаторів опалення. Тому купити такий котел досить вигідно. Адже електрика є практично скрізь.
  • Комбіновані – дозволяють отримувати тепло з кількох джерел. Це значно підвищує їх продуктивність та експлуатаційні характеристики. Сучасне опалювальне обладнання для дому в Україні, яке працює на різних видах палива, можна купити у нас попередньо оформивши замовлення онлайн або по телефону в будь-який зручний для Вас час.