0
0

Блог

Хоча сільське господарство в Україні в більшості випадків перебуває в занедбаному стані, вже з 2018 року парламентарії вирішили це виправити. У графу витрат на розвиток молочних господарств було виділ..
Знайома ситуація? Ви купили консерви, прийшли додому, підігріли, а від банки 0,5 л після розігрівання одна вода та 3 шматочки м'яса. З паштетом ще гірше – навряд чи ви колись дізнаєтеся, що там перемо..
Завдяки асортименту рецептів для автоклаву для домашнього консервування господині можуть швидко та якісно робити заготовки, які радуватимуть домочадців весь зимовий період. За рахунок обладнання оптим..
Тушенька - незамінний продукт. Вона може зберігатися довгий час, при цьому не втрачати свій первозданний аромат та смак. Ось тільки те, що в магазині продається під виглядом тушонки, може призвести до..
Головний біль століття – неякісні продукти. На тижні читав, що навіть у іменитих марках згущеного молока знаходять крохмаль, фосфати та інші дивні об'єкти. Навіть у іменитих марках згущеного молока зн..
Магазинні рибні консерви – кіт у мішку. Ніколи не знаєш, що трапиться всередині: луска та плавці чи здорова рибна тушка. Один із варіантів, як уникнути такої ситуації, — по можливості готувати такі пр..
Щороку якість консервованої каші, яку ми купуємо у магазинах, погіршується. При цьому ціни на неї невиправдано зростають. Саме тому більшість населення стала переходити на натуральний домашній продукт..
Ознайомитися з наявним асортиментом автоклавів запрошуємо у відповідний розділ на сайті. Не забувайте, що наші спеціалісти готові надати консультації стосовно будь-яких запитань.Припустимо, ви придбал..
Домашній автоклав у наш час дуже рятує і, на відміну від наповнених консервантами неякісних продуктів із сумнівним вмістом, дозволяє готувати все з власних перевірених запасів, значно заощаджує кошти ..