0
0

Доїльні апарати сухого типу

Доїльний апарат сухого типу: особливості пристрою та його застосування

Наявність доїльного апарату у господарстві гарантує збільшення обсягу одержуваного молока, його екологічність та комфорт обслуговуючого персоналу ферми. Навіть якщо у вас всього одна корова – така установка буде доречною. Вся справа в тому, що доїльний апарат герметичний і молоко за допомогою шлангів надходить безпосередньо в бідон , не контактуючи із зовнішнім світом, тому уникаючи бактеріальних забруднень, потрапляння сміття, пилу. Доїння з таким пристроєм проводити простіше – достатньо приєднати присоски до вимені та включити агрегат. У продажу представлені доїльні апарати двох типів – працюючі на олії та «сухі».

Переваги доїльного апарату сухого типу: чому варто придбати пристрій

Причин придбати пристрій для доїння сухого типу кілька:

  • економічність експлуатації та обслуговування;
  • вакуумний насос роторного типу легко запускається будь-якої пори року;
  • моделі з глушником практично не виробляють шуму;
  • можна купити варіант із низькооборотним або високооборотним електродвигуном;
  • можливість доукомплектації більшості моделей.

Доїльні апарати сухого пластинчато-роторного типу доступні за прийнятною ціною і не вимагають серйозних вкладень за необхідності проведення ремонту. Заміна графітових пластин за дотримання правил експлуатації потрібно в середньому раз на 2 роки.

На сайті інтернет-магазину « Пан Степан » ви можете вибрати та замовити доїльний апарат сухого типу у різному виконанні. При виникненні питань зв'яжіться з нами – консультанти маркету нададуть повну інформацію про моделі, що вас цікавлять.