0
0

Доїльні апарати для корів

Доїльний апарат для корів

Власники великої рогатої худоби вже напевно чули про такий незамінний помічник, як доїльний апарат для однієї корови або функціональний пристрій для доїння одночасно кількох тварин. Цей агрегат значно полегшує побут фермера - допомагає скоротити час доїння, в рази знижує необхідність фізичних зусиль, підвищує якість молока. В Україні представлено кілька варіантів подібних пристроїв – міні-установки для використання у приватних домогосподарствах, велика техніка для промислового застосування, агрегати для доїння різної кількості буряток.

Як вибрати доїльний апарат для корови

Апарати діляться не тільки за призначенням (для корів та доїльні апарати для кіз знадобляться різні варіанти обладнання), а й за принципом роботи. Так, за типом пристрою двигуна виділяють 2 великі групи доїльних установок:

  • з масляним ротором – відрізняються тихою роботою, що прискорює звикання тварин до такої доїнки, але при цьому вимагають придбання дорогого палива, а також високою чутливістю до перепадів температури повітря (що важливо у холодну пору року);
  • з мотором сухого типу - галасливі, але не вимагають використання (і витрати грошей) олії, чутливі до вологи.

Який купити доїльний апарат для корів? Слід звернути увагу на ще один критерій вибору - режим роботи агрегату або доїння. Мотори розрізняють:

  • двотактні – працюють у режимі «двох тактів», коли перший – стискає сосок апарату, другий – відпускає;
  • тритактні – включає між двома тактами третій – фазу відпочинку, у процесі якої апарат впускає повітря у зону склянки, завдяки чому корова відпочиває.

Наступний етап пошуку істини у питанні кращого доїльного апарату – рішення, який агрегат потрібен – для однієї корови чи двох. Залежно від обсягу господарства, виберіть модель відповідного зразка.

Доїльна установка на одну корову дозволить підоїти кілька тварин, але в порядку черги. Пристрій приладу не має на увазі одночасне підключення до кількох корівок.

Апарат для двох корів містить у конструкції подвійний набір шлангів і доїльних склянок, за допомогою яких можна доїти одночасно двох тварин. Моделі таких установок представлені у широкому асортименті.

Скільки коштує доїльний апарат для корів

Важливий критерій вибору пристрою – його вартість. Сьогодні можна підібрати агрегат як бюджетного типу, так і дорогу апаратуру із високою продуктивністю. Остаточне розуміння цінової категорії необхідного устрою настає після того, як фермер визначить всі необхідні параметри техніки.

У каталозі інтернет-магазину « Пан Степан » ви знайдете доїльні апарати для корів у різних комплектаціях, з моторами різного типу. Зверніться до консультанта магазину, щоб отримати допомогу у виборі приладу.