0
0

Автоклави з нержавіючої сталі

Хіт продажів

Автоклав з нержавіючої сталі: переваги модельного ряду

Автоклави з нержавіючої сталі – задоволення дороге, якщо порівнювати вартість цієї категорії продукції та аналоги із чорного металу або вуглецевої сталі. Але й переваг таких агрегатів чимало.

Вибір матеріалу на користь нержавіючої сталі дає власникам автоклава можливість використовувати технологію стерилізації на високому рівні, при цьому – не мати складнощів з експлуатацією приладу та доглядом за ним.

Переваги моделей з харчової нержавіючої сталі

  • довговічність - експлуатаційний термін апаратів становить понад 50 років;
  • безпека – нержавіюча сталь відрізняється екологічністю та чистотою, вона міцна та надійна;
  • несприйнятливість до корозії та окислення;
  • нержавіюча сталь не вступає в реакцію з продуктами харчування, тому консервацію можна готувати будь-яким способом, у тому числі пором;
  • агрегат з нержавіючої сталі можна переробити в дистилятор;
  • чистити і мити апарат легко, він не схильний до зносу під дією побутової хімії;
  • зовнішній вигляд автоклава з нержавіючої сталі привабливий, що робить прилад актуальним дизайнерським елементом.

Принцип роботи автоклавів із нержавіючої сталі такий самий, як і у аналогів з інших матеріалів. Консервування відбувається під дією підвищеної температури, що забезпечена впливом на воду або пар високого тиску. Якість продуктів, що готуються, при цьому дуже висока.

Дорогі моделі з нержавіючої сталі можуть бути оснащені тепловим компенсатором, що збільшує надійність і безпеку пристрою. Для зміцнення тонких стінок із нержавіючої сталі використовують спеціальні ребра жорсткості, розміщені у внутрішній частині пристрою. Модельний ряд включає агрегати як нагрівання на плиті, так і з підключенням до електромережі.

Де купити автоклав з нержавіючої сталі?

Бажаєте купити для використання в господарстві модель автоклаву із нержавіючої сталі за прийнятною ціною? У каталозі інтернет-магазину « Пан Степан » представлені варіанти з різними параметрами. Виберіть варіант, який відповідає вимогам до габаритів та місткості та зробіть замовлення онлайн. Нами здійснюється доставка по всій території України.