0
0

Доїльні апарати для кіз

Доїльний апарат для кіз: види та особливості вибору

Доїння кози не потребує особливих зусиль. З невеликою твариною впоратися набагато простіше, ніж із коровою, але якщо в господарстві кізочка не одна? Іноді на дійку господиня витрачає кілька годин. Для оптимізації процесу пропонуємо придбати доїльний апарат для кіз – пристрій, що допомагає замінити ручну працю механізованим.

Використання доїльної установки дозволяє прискорити процес доїння і збільшити надої. До того ж, у такому разі можна забути про втому рук.

Купуйте доїльний апарат для кіз в Україні

Який купити доїльний апарат для кіз? Сьогодні в Україні представлено багато варіантів цього обладнання.

Для доїння невеликої кількості тварин (до 20 голів) підійде пристрій компактного типу. Такі міні агрегати:

  • зручні в експлуатації;
  • відрізняються прийнятною ціною;
  • не вимагають використання олії.

Доїлки сухого типу виробляють компанії «Буренка» та «Імпульс Агро». Конструкції продумано до дрібниць – вони не пропускають вологу, захищають молоко від забруднень.

Якщо у господарстві велика кількість тварин – слід підібрати пристрій з високими показниками потужності. Таким доїльним установкам властива відмінна продуктивність. Вони дозволяють «обслужити» більше голів на день. Залежно від ситуації можна придбати кілька агрегатів – такий підхід дозволить оптимізувати процес доїння.

У каталозі інтернет-магазину Пан Степан є і апарати, розраховані на одночасне доїння декількох тварин (2,4). Це стаціонарне обладнання з пересувним вакуумним агрегатом, яке дозволить доїти до 80 тварин на годину! Для збору молока в таких установках є алюмінієвий бак місткістю від 20 літрів.

Якщо потреби в подібних показниках доїння немає, розгляньте дешевші варіанти, розраховані на доїння кількох тварин. Так, доїльний апарат "Імпульс ПБК-4" підійде для доїння 8 кізок або овець на день, а коштує він у рази менше, ніж аналоги для великих господарств.

Від яких параметрів залежить ціна доїльного апарату ? На вартість впливають габарити виробу, його потужність, обсяг контейнера, рівень продуктивності, комфортність для тварини, експлуатаційні терміни, матеріали, використані для виробництва.

Така покупка окупається дуже швидко. За умови частого використання агрегату сума, витрачена у магазині, повернеться вже за рік. Застосування пристроїв не вимагає спеціальних умінь, при цьому істотно підвищує жирність молока, залишає його чистим і безпечним. Продукти високого класу коштують дорожче!

Інтернет-магазин « Пан Степан » пропонує купити доїльні апарати з доставкою по Україні. Замовляючи обладнання через Інтернет, ви заощаджуєте свої сили, час, гроші, адже онлайн вартість установки менша.